Cilvēku pienākums - Konstantīns Žiharevs-Pilna organisma diagnostika - Veselības pārbaude |vispārēja veselības pārbaude|

Pilna organisma diagnostika
Pāriet uz saturu

Cilvēku pienākums

Veselības pārbaude |vispārēja veselības pārbaude|
Publicēja ieeja Veselības noslēpumi ·
Tags: KonstantīnsŽiharevspinaorganismadiagnostika.
Cilvēku pienākums


Šobrīd katrs runā tikai par tiesībām. Tas liekas pavisam bezjēdzīgi. Uz brīdi paraugieties, kā katrs pavada savu dienu. No tā brīža, kad cilvēks ir pamodies, un līdz tam, kad ir pienācis laiks doties gulēt, katrs ir aizņemts ar tāda vai kāda cita veida uztraukumiem.

Laiks ir svēts. Darbība ir vēl svētāka. Pienākumi ir vissvētākie. Nav pietiekami gūt panākumus tikai kādā vienā darbības veidā. Līdz pat savas dzīves beigām ir jāgūst panākumi katrā uzsāktajā pasākumā. Cilvēkiem visi savi darbi ir jādara ideāli.

Parasta mehāniska eksistēšana nedara nekādu godu paša cilvēcīgumam. Cilvēka dzimšana ir vērtība  visaugstākajā pakāpē.

Trīs lietas vajag ievērot kā īsta cilvēcīguma pazīmes: bailes no grēka, mīlestību pret Dievu un tikumīgu uzvedību sabiedrībā. Cilvēkiem vajag atturēties no grēcīgām darbībām.

Sanskrita sakāmvārds skan: “Cilvēki vēlas saņemt slavējamu darbību augļus, bet viņi šādas darbības nav veikuši. Viņi nevēlas grēcīgu darbu augļus, bet atļaujas grēcīgas darbības,” Kad ļaudis attīstīs sevī domu, vārdu un darbu tīrību, viņi plūks labu darbu augļus.

Apskatīt ziņu avotu:Vispārēja veselības pārbaude
Informācija un pieraksts uz organisma diagnostiku : Tāl. +37129256399, Konstantīns Žiharevs, Artilērijas 46, Rīga, LV1009.

Информация и запись на диагностику по телефону Tāl. +371 29256399, Константин Жихарев. Artilērijas 46, Rīga, LV1009.

Atgriezties pie satura