Konstantīns Žiharevs - Cilvēks un daba - Konstantīns Žiharevs-Pilna organisma diagnostika - Veselības pārbaude |vispārēja veselības pārbaude|

Pilna organisma diagnostika
Pāriet uz saturu

Konstantīns Žiharevs - Cilvēks un daba

Veselības pārbaude |vispārēja veselības pārbaude|
Publicēja ieeja Veselības noslēpumi ·
Tags: KonstantīnsŽiharevspinaorganismadiagnostika.
Cilvēks un daba


Starp Cilvēku un Dabu pamatos nav nekāda konflikta. Cilvēkam ir dotas tiesības baudīt dabas augļus, tāpat kā bērnam ir tiesības uz mātes pienu vai bitei uz medu, ko tā iegūst no zieda. Radītais ir vairāk kā cilvēce. Tā ir cilvēces privilēģija – saprast radīšanas noslēpumus. Cilvēkam tāpat vajag censties uzzināt par savstarpējām attiecībām starp radīto un radītāju.

Cilvēka ķermenis sastāv no dažādiem orgāniem, tādiem kā acis, deguns, rokas, kājas utml. Cilvēciskas būtnes ir cilvēces locekļi.  Cilvēce ir dabas loceklis. Daba ir Kosmiskās būtības loceklis (Kosmiskā ES). Ja jūs aplūkosiet šo savstarpējo attiecību ķēdi, jūs varēsiet ieraudzīt, ka cilvēks ir saistīts ar Augstākās Svētlaimes iemiesojumu.

Bet, kāpēc šī Svētlaime vairās no cilvēka? Tāpēc, ka viņš neapzinās Dievišķīgo pats sevī. Cilvēks raugās uz dabu kā kaut ko tādu, ko ir radījusi Providence viņa labpatikai. Tā ir kļūda. Daba eksistē cilvēka labpatikai tikai līdz zināmai robežai.

Zinātnieki šobrīd  pēta dabas spēkus, ar mērķi izbaudīt tos neierobežoti. Viņi vēlas pakļaut visas šīs enerģijas cilvēku kontrolei, lai panāktu sev neierobežotu labpatiku.

Tas ir cēlonis ļoti daudzām dabas katastrofām, kuras mēs šobrīd varam novērot.      

Apskatīt ziņu avotu:Vispārēja veselības pārbaude
Informācija un pieraksts uz organisma diagnostiku : Tāl. +37129256399, Konstantīns Žiharevs, Artilērijas 46, Rīga, LV1009.

Информация и запись на диагностику по телефону Tāl. +371 29256399, Константин Жихарев. Artilērijas 46, Rīga, LV1009.

Atgriezties pie satura