Konstantīns Žiharevs - Pārvariet vēlmes un alkatību - Konstantīns Žiharevs-Pilna organisma diagnostika - Veselības pārbaude |vispārēja veselības pārbaude|

Pilna organisma diagnostika
Pāriet uz saturu

Konstantīns Žiharevs - Pārvariet vēlmes un alkatību

Veselības pārbaude |vispārēja veselības pārbaude|
Publicēja ieeja Veselības noslēpumi ·
Tags: KonstantīnsŽiharevspinaorganismadiagnostika.
Pārvariet vēlmes  un alkatībuTie, kas ir pārvarējuši vēlmes, kuras ir saistītas tikai ar savu ego, kļūst nesavtīgi. Kamēr kādu ir pārņēmušas vēlmes, viņš nevar būt apmierināts. Viņš zaudē kontroli pār savām jūtām. Alkatīgās tieksmes viņu apreibina. Bez šaubām, cilvēks nevar izvairīties no vēlmēm. Bet tās nevar būt neierobežotas. Vēlmes, kurām nav robežu, var beigties tikai ar sagrāvi. Uzplaukums no viņa attālinās. Kā tikai cilvēks sāks kontrolēt savas vēlēšanās, visas problēmas pašas no sevis atrisināsies.

Uzvarot alkatību, cilvēks iepazīst laimi. Alkatība ir otrs cilvēku nelaimju cēlonis. Alkatība attālina cilvēku no visiem laimes veidiem – materiālās, intelektuālās vai garīgās. Alkatība ir iemesls, kāpēc bagāti cilvēki, neraugoties uz visu viņu bagātību un spēku,  neizjūt  laimi. Tātad, cilvēkiem vajag izstumt alkatību no savām sirdīm. Kā to izdarīt? Kad viņi attīstīs sevī pašaizliedzības garu, alkatība izzudīs. Ar alkatību pārpildītās sirdīs nav vietas priekam un laimei. Jūs nevarat ieliet pienu glāzē, kas ir piepildīta ar ūdeni. Vispirms iztukšojiet glāzi, un tikai pēc tam piepildiet to ar pienu. Analoģiski, tieciet vaļā no alkatības un piepildiet savas sirdis ar nesavtīgu mīlestību pret visu un visiem. “Prātā, ko aizpilda ļaunas domas, nav vietas labām domām.” – saka Sai Baba.

Mīlestības iemiesojumi! Ņemiet vērā faktu, ka ātrais laika plūdums straujā tempā, līdzīgi kā kūst aisbergs, uzsūc sevī cilvēka dzīvei nolemto laiku. Noslēgums pienāk ātrāk, kā cilvēks uzzina par savu lomu dzīvē. Tas būtu kauns, ja cilvēka dzīve tiktu iztērēta pa tukšo tādā veidā.


Apskatīt ziņu avotu:Vispārēja veselības pārbaude
Informācija un pieraksts uz organisma diagnostiku : Tāl. +37129256399, Konstantīns Žiharevs, Artilērijas 46, Rīga, LV1009.

Информация и запись на диагностику по телефону Tāl. +371 29256399, Константин Жихарев. Artilērijas 46, Rīga, LV1009.

Atgriezties pie satura