Pēc kā cilvēkam vajadzētu tiekties savā zemes dzīvē - Konstantīns Žiharevs-Pilna organisma diagnostika - Veselības pārbaude |vispārēja veselības pārbaude|

Pilna organisma diagnostika
Pāriet uz saturu

Pēc kā cilvēkam vajadzētu tiekties savā zemes dzīvē

Veselības pārbaude |vispārēja veselības pārbaude|
Publicēja ieeja Veselības noslēpumi ·
Tags: KonstantīnsŽiharevspilnaorganismadiagnostika.
Pēc kā cilvēkam vajadzētu tiekties savā zemes dzīvē
(pārdomas par garīgi augsti attīstītu cilvēku dzīvi, tai skaitā par Sai Babas  Avatara dzīvi)

Attīstiet stingru ticību dievamTas, kas likvidē  godkāri, izraisa pret sevi mīlestību;
Kas spēj pakļaut ienaidu, ir brīvs no bēdām;  
Kas spēj pārvarēt kaislības, kļūst nesavtīgs;  
Kas spēj likvidēt skopumu, sasniedz laimi.

Mīlestības iemiesojums!

Līdz brīdim, kamēr cilvēks saglabā augstprātību  un ir  pilns iedomības, viņu neviens nemīlēs. Lai cik viņš nebūtu bagāts, lai kāds nebūtu viņa sabiedriskais stāvoklis, lai cik viņš nebūtu intelektuāls, ja viņš ir augstprātīgs, pat viņa sieva un bērni viņu nemīlēs.

Tajā dienā, kad viņš zaudēs savu egoistisko lepnumu, visi viņu sāks mīlēt. Ja kāds vēlas saņemt mīlestību no visas pasaules, viņam vajag atbrīvoties no sava egoistiskā lepnuma un savas sirds dziļumos apzināties, ka - ES ir darbinieks. Tikai nesavtīgs cilvēks ir pelnījis visas pasaules mīlestību.

Iznīcinot dusmas, tu atbrīvosies no bēdām. Kamēr kādam dvēsele ir pilna ar dusmām un naidu, viņš nespēj būt laimīgs. Šajā pasaulē, lai atbrīvotos no skumjām vai nelaimes, tiek  izmantota dažāda veida meditācija.

Bet, lai kādus grēku nožēlošanas upurus viņi nenestu, viņi nespēj atbrīvoties no nelaimes. Iemesls – viņi nespēj atbrīvoties no sava naida. Dodot patvērumu naidam, cilvēks padara savu dzīvi nelaimīgu. “Dusmīgs cilvēks cieš neveiksmi visā, ko viņš pasāk. Naids viņa virzībā  nes visāda veida nelaimes. Viņam ir slikta slava, un viņš nevar būt laimīgs.”  

Apskatīt ziņu avotu:Vispārēja veselības pārbaude
Informācija un pieraksts uz organisma diagnostiku : Tāl. +37129256399, Konstantīns Žiharevs, Artilērijas 46, Rīga, LV1009.

Информация и запись на диагностику по телефону Tāl. +371 29256399, Константин Жихарев. Artilērijas 46, Rīga, LV1009.

Atgriezties pie satura