Viens un daudzi - Konstantīns Žiharevs-Pilna organisma diagnostika - Veselības pārbaude |vispārēja veselības pārbaude|

Pilna organisma diagnostika
Pāriet uz saturu

Viens un daudzi

Veselības pārbaude |vispārēja veselības pārbaude|
Publicēja ieeja Veselības noslēpumi ·
Tags: KonstantīnsŽiharevspinaorganismadiagnostika.
Viens un daudziCilvēks cieš no ļoti daudzām nelaimēm tāpēc, ka viņš nav sapratis dzīves mērķi. Pirmais, ko viņam vajadzētu saprast, ir tas, ka dievs ir viens, lai kādā vārdā to sauktu  un kādā Dievišķīgā izpausmes formā viņš tiktu pielūgts. Viens ir nolēmis kļūt par daudziem. “Dievs ir viens. Gudrais Viņu slavina dažādiem vārdiem.” (Vēdu izteikums). Vērotāju iztēle ir atbildīga par viena Dievišķīgā redzamo daudzveidīgumu. Saule ir tikai viena, bet tās atspulgs atspoguļojas bezgalīgi daudzos traukos. Analoģiski, Dievs dažādu būtņu sirdīs eksistē dažādās formās, un ar dažādām īpašībām.

Paša indivīda ķermenis ir pielīdzināms gredzena ratiem (vai svētnīcai). Dažādām ķermeņa daļām ir dažādas funkcijas, tāpat kā dažādām automašīnas detaļām. Četri dzīves mērķi – Taisnīgums, materiālā bagātība, vēlmes un Atbrīvošanās ir līdzīgi četriem riteņiem. Riteņiem ir jābūt piepildītiem ar ticības gaisu, bez kā tie nespētu ripot. Riteņi var kustēties tikai tad, kad tos pienācīgā veidā vada stūre. Stūres mehānisma lomu cilvēka ķermenī spēlē prāts. Lai prāts strādātu, ir jābūt ieslēgtam slēdzim (garīgajai apziņai). Vēders ir cilvēka gredzena ratu dzinējs. Barība, kuru jūs lietojat, ir benzīns. Kad jūs to saprotat, var sasniegt cilvēka eksistences galamērķi.    

Apskatīt ziņu avotu:Vispārēja veselības pārbaude
Informācija un pieraksts uz organisma diagnostiku : Tāl. +37129256399, Konstantīns Žiharevs, Artilērijas 46, Rīga, LV1009.

Информация и запись на диагностику по телефону Tāl. +371 29256399, Константин Жихарев. Artilērijas 46, Rīga, LV1009.

Atgriezties pie satura