About Us - Pilna veselības pārbaude Rīgā

Pilna veselības pārbaude
Pāriet uz saturu
PAR MUMS
Mūsdienu straujajā dzīves ritmā ikviens vēlas iegūt rezultātus pēc iespējas ātrāk. Nav laika sēdēt rindās pie kabinetiem, zvanīt uz reģistratūras pieņemšanas centru, meklējot brīvas kvotas, braukt no poliklīnikas uz poliklīniku pie dažādiem speciālistiem? Tad veselības pārbaude jeb “check-up” noteikti ir procedūra jums. Mēs veiksim jūsu organisma kompleksās pārbaudes tikai 0.5 stundu laikā. Par “Check up” sauc kopējo vai specializēto organisma izmeklēšanu, kuras mērķis ir ātri un kvalitatīvi atklāt iekšējo orgānu un sistēmu saslimšanas to attīstības sākuma stadijās. Kompleksā veselības pārbaude ļauj slimību atklāt savlaicīgi. Mūsu pieredze ļauj noteikt pat visnopietnākās slimības, kuras ļoti bieži pirmajās stadijās norit bez simptomiem. Organisma diagnostikā ar DDFAO tiek veikta šādu sistēmu slimības procesu analīze un diagnostika: vispārīgās organisma īpašības, elpošanas sistēma, kuņģa-zarnu trakta sistēma, imūnsistēma, onkoloģiskas saslimšanas, mugurkaula saslimšanas, sirds-asinsvadu sistēmas saslimšanas, endokrīnās sistēmas saslimšanas, tiek noteikts neiroloģiskais risks, skābekļa stress, alerģisku saslimšanu risks, organisma īpašību kopums, infekcijas slimību risks, dermatoloģiskas saslimšanas. Organisma diagnostikas izdrukas iespējamas angļu vai krievu valodā. Biorezonanses terapija DDFAO 3D  franču zinātnieku izstrādāta ir organisma funkciju korekcija ar datorprogrammas palīdzību. Biorezonanses pamatā ir organisma patoloģisko stāvokļu neitralizēšana un fizioloģiskā stāvokļa atjaunošana. Iedarbība notiek šūnu līmenī. Šī metode ļauj ārstēt daudzas saslimšanas, neizmantojot farmakoloģiskus preparātus. Ja jūs vēlaties pārbaudīt savas kaites un slimības, neejot pie simtiem ārstu un neveicot simtiem izmeklējumu, ir viens lielisks veids, kā to izdarīt - Jums ar iepriekšēju pierakstu jādodas uz diagnostiku (veselības pārbaudi), pec adreses: Viktorijas, Bukulti, Garkalnes novads. (Rīga, Latvija, LV-1024))
KLIENTU ATBALSTS

Pie mums jūs saņemsiet efektīvas tehnoloģijas organismu diagnosticēšanai. Mēs apzināmies laika vērtību, tādēļ vēlamies parūpēties par Jūsu veselības pārbaudi jebkurā   Jūms ērtākajā laikā un veidā. Visām lietām ir jābūt sakārtotām jebkurā laikā. Mēs piedāvājam ērti risināt ikdienas jautājumus, izmantojot Klientu atbalsta konsultantu palīdzību pa tel. +371029256399. Klientu atbalstu vari izmantot, lai pieteiktu veselības pārbaudi tev izdevigāka laikā. Mēs labprāt atbildēsim uz jautājumiem. Mūsu sertificētie specialisti savu dziļo kompetenci veselības diagnozcēšanas pakalpojumu nodrošināšanā kvalitātīvi, nepārtraukti vairāk ka 13 gadus, papildina un pilnveido specializētās mācībās.
Veselības pārbaude 0.5 stundas laikā
Tad, kad mēs parasti pamanām slimību, tā ir nevis pati slimība, bet gan tikai tās simptomi. Tieši ar slimību organisms ziņo mums, ka mēs esam izvēlējušies nepareizo virzienu, ka mums jāmaina ceļš, kas mūs ir novedīs līdzsvara traucējumos. Sistēmas pamatā ir cilvēka organisma starpšūnu šķidruma analīze, izmantojot elektrosomatometrijas metodi, pēc tam tiek veikta datu datorapstrāde. Dažu minušu laikā tiek iegūti dati par visu orgānu sistēmu funkcionēšanu un, kas ir ļoti būtiski, riska faktoriem, kuri var veicināt patoloģiskas izmaiņas drīzumā un to iespējamību… Zinot šīs vājās vietas varat laicīgi veikt profilaktiskos pasākumus un izvairīties no saslimšanas! Vēl sistēma rekomendē tikai Jums ieteicamo diētas modeli, kā arī vajadzības gadījumā nepieciešamās padziļinātās izmeklēšanas papildus metodes.
Slimības procesu analīze un diagnostika

Visa organisma diagnostika ar sertificētu Eiropā  aprīkojumu ļaus noskaidrot dzīvībai svarīgo orgānu stāvokli, laikus konstatēt problēmu cēloņus un, pats svarīgākais, novērst saslimšanu. Ar datoru tiks noskenēts viss Jūsu ķermenis un noteikts ar kādām slimībām varat saslimt drīzumā un ar ko slimojat tagad. Bez nepatīkamām sajūtām un apstarojuma. DDFAO diagnostikas metode ir efektīva un precīza, ar to iespējams ātri noteikt gan vieglus veselības traucējumus, gan saslimšanas procesus. Diagnozes precizitāte ir 80,0%. Veicamās terapijas rekomendācijās tiek ņemtas vērā nelabvēlīgās blakusparādības, kā arī ne tikai medikamentozā terapija, bet arī homeopātija, adatu terapija, diēta, profilaktiskie pasākumi, u.c.
Adrese: Viktorijas, Bukulti,
Garkalnes novāds, LV-1024
+371 29256399
Veselības diagnostika notiek pēc iepriekšēja pieraksta
Pasūtiet, nāciet, mēs jums palīdzēsim
Atgriezties pie satura