Diagnostikas metodi - Pilnīga veselības pārbaude | Pilnīga ķermeņa pārbaude|

Veselības datordiagnostika
Veselības datordiagnostika
Kopējā veselības pārbaude.
Pāriet uz saturu
ESG analīzes aprēķinu iekārta, kuras pamatā ir neironu tīkli, ļauj 15 orgānu sistēmām un katram orgānam atsevišķi izveidot precīzus pārskatus, grafisku 3D attēlu shēmu grafiku un teksta veidā..
15 orgānu sistēmām un katram orgānam atsevišķi izveidosim precīzus pārskatus
Franču firma MEDILD izstrādāja diagnostikas iekārtu DDFAO un, pamatojoties uz pacienta organisma starpšūnu šķidruma elektroķīmisko rādītāju analīzi, ar to iespējams veikt funkcionālo izpēti. Bez nepatīkamām sajūtām un apstarošanas.

DDFAO diagnostikas metode ir efektīva un precīza, ar to iespējams ātri noteikt gan vieglus veselības traucējumus, gan saslimšanas procesus.Diagnozes precizitāte ir 80,0%.

Diagnostikas rezultātu funkcionālā interpretācija kā grafiski pārskati par orgānu un sistēmu stāvokli izmeklēšanas laikā.

Tiek nodrošināta plaša rekomendāciju izvēle ar terapijas variantiem
Pacienta organisma stāvokļa novērošanas reģistrēšana (terapijas kontrole).

Veicamās terapijas rekomendācijās tiek ņemtas vērā nelabvēlīgās blakusparādības, kā arī ne tikai medikamentozā terapija, bet arī homeopātija, adatu terapija, diēta, profilaktiskie pasākumi, u.c.

DDFAO Check Me diagnostikas metodes priekšrocības
Funkcionālā izmeklēšana ļauj Jums ietaupīt laiku un naudu.

Vispārējā stāvokļa diagnostikas reģistrēšana. Atšķirībā no vairuma mūsdienu izmeklēšans metodēm, pamatojoties uz iepriekš minētajām medicīniskajām tehnoloģijām, šī izmeklēšana ir ļoti ātra un pilnīgi nesāpīga.
Īsumā: * Ātri * Nesāpīgi ** Precīzi * Ekonomiski.

DDFAO diagnostikas ĪPAŠĪBAS:
Ātra izmeklēšana (diagnostikas ilgst apm. 10 min.).

Mūsdienīgs grafisks 3D rezultātu attēlojums.
Saņemto rezultātu apstrāde, jaudīgi un droši, ticami algoritmi.

Liela ticamība slimības atpazīt pašā agrīnākajā stadijā.
Balstterapijas kontrole.
Biorezonanses terapija.

Tāpat tiek veikta šādu funkciju izpilde:
biorezonanses terapija ar peldošām frekvencēm līdz 400 KGts,
balstterapijas kontrole ir sistēma ar atgriezenisko saikni, kas speciālistam ļauj kontrolēt izveseļošanos, ķermeņa masas sastāva definēšana (Bodycomposition), pamatojoties uz neinvazīviem mērījumiem, tiek noteikti bioķīmiskie rādītāji, jonogrammas grupa, hormonu līdzsvars un galvenie neiromediatoru parametri.

ESG analīzes aprēķinu iekārta, kuras pamatā ir neironu tīkli, ļauj 15 orgānu sistēmām un katram orgānam atsevišķi izveidot precīzus pārskatus, grafisku 3D attēlu shēmu grafiku un teksta veidā..

Elpošanas sistēmas izmeklējums. Kuņģa-zarnu trakta izmeklējums. Urīnizvadceļu izmeklējums. Mugurkaula segmentu diagnostika. Smadzeņu analīze. Sirds asinsvadu sistēmaSkābekļa. Savienojumu koncentrācijas grafiks, kas attiecas uz jēdzienu "skābekļa stress". Galveņu neiromediātoru koncentrācijas grafiks. Bioķīmisko analīžu rezultāti ir bioķīmijas analīžu grafiskā modelēšana, jonogramma, hormonu sintēze, Daveporta diagramma. Ķermeņa masas sastāvs: * Tauku masa * Masa bez taukiem * Ūdens koptilpums * Starpšūnu šķidrums * Šūnu šķidrums..

Tikai pie mums Jūs varat veikt agrīnu organisma diagnostiku (ar iepriekšēju pierakstu)  ar datu izdruku, ar perspektīvo sistēmprogrammu, nosakot jonu stāvokli, varat iegūt izsmeļošu informāciju par gan visa organisma, gan arī par viņa atsevišķu orgānu un sistēmu stāvokli.
Izvērtējot šīs pārbaudes rezultātus, tiek noteikta dažādu slimību rašanās un attīstības iespējas daudzus mēnešus vai pat gadus pirms klīnisko pazīmju rašanās.

Organisma diagnostika ar sertificētu DDFAO 3D aprīkojumu
Ļauj noteikt vitālo orgānu stāvokli, laicīgi noteikt problēmu cēloņu un, kas svarīgākais, novērst saslimšanu. Organisma diagnostikas izdrukas iespējamas angļu vai krievu valodā.

Veselība ir cilvēka lielākā bagātība! Tava veselība ir tavas rokas!


Šis unikālais piedāvājums palīdzēs Jums palēnināt novecošanās procesus un pagarināt dzīvi!

Tikai pie mums iespējams organisma diagnostikā izmantot efektīvas tehnoloģijas.

Pamatpiedāvājumā ietilpst:

• Visa organisma ekspresdiagnostika.

• Rezultātu izdruka angļu vai krievu valodā.

• Speciālista konsultācijas.

• Vizīte ilgst aptuveni 30 - 40 minūtes.

Par piedāvājumu:

•  Diagnostika ir ļoti ātra un pilnībā nesāpīga.

•  Pamatojoties uz organisma diagnostiku iespējams sastādīt rekomendācijas, kas piemērotas īpaši Jums...

• Liela iespēja agrīni noteikt slimības.

• Uzzināsiet kāda veida uzturs palīdzēs Jums uzturēt labu veselību un normālu svaru.

• Konstantīns Žiharevs sniegs konsultācijas un ar aparatūru iegūto datu izsmeļošu analīzi.

Ar DDFAO diagnostikas metodi tiek veikta šādu organisma sistēmu procesu analīze un diagnostika:

elpošanas sistēma, kuņģa-zarnu trakta sistēma, imūnsistēma, onkoloģiskas saslimšanas, mugurkaula saslimšanas,
sirds-asinsvadu sistēmas saslimšanas, endokrīnās sistēmas saslimšanas, tiek noteikts neiroloģiskais risks, skābekļa stress,
alerģisku saslimšanu risks, organisma īpašību kopums, infekcijas slimību risks, dermatoloģiskas saslimšanas.

Diagnostikas metodes priekšrocības:

Funkcionālā izpēte ļauj Jums ietaupīt laiku un naudu, diagnosticējot un reģistrējot visa organisma stāvokli.

Atšķirībā no vairuma mūsdienu izmeklēšanas metodēm, pamatojoties uz iepriekš minētajām medicīniskajām tehnoloģijām, šī izmeklēšana ir ļoti ātra un pilnīgi nesāpīga Īsumā:
* Ātri * Nesāpīgi **Precīzi * Ekonomiski.

pH, mikroelementi, makroelementi
Mēs noteiksim jūsu ķermeņa skābes un bāzes (sārmu) līdzsvaru (pH), makroelementu daudzumu jūsu ķermenī, piemēram, K, Cl, Mg, Na, Ca, Fe.
Ķermeņa diagnostikas aprīkojums identificē primāros veselības riskus un sekundāros riskus.

Visas izdrukas organisma diagnostikai tiek veiktas angļu vai krievu valodā.

Organismos ir noteikts vides pH. Piemēram, cilvēka asinīs pH ir 7,36 un tas nekad nemainās vairāk kā par +_ 0,05, lai gan cilvēks ar uzturu uzņem dažādas vielas. Nemainīgu pH nodrošina vielu spēja piesaistīt H vai OH jonus. Šādas īpašības piemīt ogļskābei, fosfātiem, plazmas olbaltumvielām. Skābju sārmu līdzsvara nodrošināšanā piedalās arī plaušas un nieres, izvadot no organisma liekos jonus un skābes.

Mikroelementi ir nepieciešami daudzu organisma dabisko aizsargmehānismu nodrošināšanai. To trūkums vājina organisma aizsargspējas, tādējādi pakļaujot to slimībām. Pateicoties savām antioksidantu īpašībām, selēns un cinks pasargā šūnas no potenciāli bīstamajiem brīvajiem radikāļiem - aktīvajiem ķīmiskajiem savienojumiem, kam trūkst viena elektrona.
Mikroelementi - ķīmiskie elementi, kas dzīvo organismu normālai augšanai un attīstībai nepieciešami salīdzinoši niecīgā daudzumā. Mikroelementu daudzums dzīvo organismu audos ir ļoti mazs (mazāk par 0,01). Mikroelementi dzīvajos organismos veic galvenokārt katalītiska rakstura funkcijas.

Makroelementi – ķīmiskie elementi, kas dzīvo organismu normālai augšanai un attīstībai nepieciešami salīdzinoši lielā daudzumā. Makroelementu daudzums dzīvo organismu audos ir lielāks par 0.01 %. Makroelementi ir, piemēram, K, Cl, Mg, Na, Ca, Fe.

Dažādu organizma sistēmu slimības procesu analīze un diagnostika
Vispārīgās organisma īpašības, elpošanas sistēma, kuņģa-zarnu trakta sistēma, imūnsistēma, onkoloģiskas saslimšanas, mugurkaula saslimšanas, sirds-asinsvadu sistēmas saslimšanas, endokrīnās sistēmas saslimšanas, tiek noteikts neiroloģiskais risks, skābekļa stress, alerģisku saslimšanu risks, organisma īpašību kopums, infekcijas slimību risks, dermatoloģiskas saslimšanas. Izdukas tiek veiktas Angļu vai Krievu valodas.
Ir pieejams
Pieejama atlaide pērkot vairumā Pieejama atlaide pērkot vairumā
60.33 €(bez PVN)
Pievienot
Veselības datordiagnostika
Slimības procesu analīze un diagnostika: elpošanas sistēma, kuņģa-zarnu trakts, imūnsistēma, onkoloģiskās saslimšanas, mugurkaula slimības, sirds-asinsvadu sistēmas saslimšanas, endokrīnās sistemas saslimšanas, vispārīgās organisma īpašības, infekciju risks un dermatoloģijas saslimšanas.
CONTACT

E-MAIL
TELEPHONE
+37129256399 (please call  morning hours)
MENU
Atgriezties pie satura