Pilna organisma diagnostika - Pilnīga veselības pārbaude | Pilnīga ķermeņa pārbaude|

Veselības datordiagnostika
Veselības datordiagnostika
Kopējā veselības pārbaude.
Pāriet uz saturu
Sistēmu slimības procesu analīze un diagnostika: elpošanas sistēma, kuņģa-zarnu trakts, imūnsistēma, onkoloģiskās saslimšanas, mugurkaula slimības, sirds-asinsvadu sistēmas saslimšanas, endokrīnās sistemas saslimšanas, vispārīgās organisma īpašības, infekciju risks un dermatoloģijas saslimšanas.
Slimības procesu analīze un diagnostika
Veselība ir cilvēka lielākā bagātība!

Ja jūs vēlaties pārbaudīt savas kaites un slimības, neejot pie simtiem ārstu un neveicot simtiem izmeklējumu, ir viens lielisks veids, kā to izdarīt - Jums ar iepriekšēju pierakstu jādodas uz diagnostiku.

Visa organisma diagnostika ar sertificētu Eiropā DDFAO 3D aprīkojumu ļaus noskaidrot dzīvībai svarīgo orgānu stāvokli, laikus konstatēt problēmu cēloņus un, pats svarīgākais, novērst saslimšanu.

Diagnostikas metodes DDFAO 3D rezultātus iespējams izdrukāt angļu vai krievu valodā.

Visa organisma ekspresdiagnostika ar DDFAO 3D aprīkojumu- diagnostika 15 minūšu laikā!
Ar datoru tiks noskenēts viss Jūsu ķermenis un noteikts ar kādām slimībām varat saslimt drīzumā un ar ko slimojat tagad.

Tad, kad mēs parasti pamanām slimību, tā ir nevis pati slimība, bet gan tikai tās simptomi.
Pati “slimība” — tā ir radusies dēļ tā, ka cilvēka apziņā radušies līdzsvara traucējumi, cilvēks vairs nav harmonijā ar dabisko dzīves kārtību. Katra slimībair kā aicinājums cilvēkam izmainīt savu domu un ēšanas paradumus.

Tieši ar slimību organisms ziņo mums, ka mēs esam izvēlējušies nepareizo virzienu, ka mums jāmaina ceļš, kas mūs ir novedīs līdzsvara traucējumos.

Sistēmas pamatā ir cilvēka organisma starpšūnu šķidruma analīze, izmantojot elektrosomatometrijas metodi, pēc tam tiek veikta datu datorapstrāde.

Franču firma MEDILD izstrādāja diagnostikas iekārtu DDFAO un, pamatojoties uz pacienta organisma starpšūnu šķidruma elektroķīmisko rādītāju analīzi, ar to iespējams veikt funkcionālo izpēti. Bez nepatīkamām sajūtām un apstarojuma. DDFAO diagnostikas metode ir efektīva un precīza, ar to iespējams ātri noteikt gan vieglus veselības traucējumus, gan saslimšanas procesus. Diagnozes precizitāte ir 80,0% +.

Elpošanas sistēmas izmeklējums
Kuņģa-zarnu trakta izmeklējums
Urīnizvadceļu izmeklējums
Mugurkaula segmentu diagnostika
Smadzeņu analīze
Sirds asinsvadu sistēma

Diagnostikas rezultātu funkcionālā interpretācija kā grafiski pārskati par orgānu un sistēmu stāvokli izmeklēšanas laikā.

Tiek nodrošināta plaša rekomendāciju izvēle ar terapijas variantiem.
Pacienta organisma stāvokļa novērošanas reģistrēšana (terapeitiska kontrole).

Veicamās terapijas rekomendācijās tiek ņemtas vērā nelabvēlīgās blakusparādības, kā arī ne tikai medikamentozā terapija, bet arī homeopātija, adatu terapija, diēta, profilaktiskie pasākumi, u.c.

Diagnostikā ar DDFAO tiek veikta šādu sistēmu slimības procesu analīze un diagnostika: elpošanas sistēma, kuņģa-zarnu trakts, imūnsistēma, onkoloģiskās saslimšanas, mugurkaula slimības, sirds-asinsvadu sistēmas saslimšanas, endokrīnās sistemas saslimšanas, vispārīgās organisma īpašības, infekciju risks un dermatoloģijas saslimšanas.

ESG analīzes analīzes iekārta, kuras pamatā ir neironu tīkli, ļauj 15 sistēmām un katrai grupai atsevišķi izveidot detalizētus pārskatus, DDFAO grafisku 3D attēlu diagrammu, attēla un teksta veidā.
Skābekļa savienojumu koncentrācijas diagramma, kas attiecas uz jēdzienu "skābekļa stress". Galvas smadzeņu neiromediātoru koncentrācijas diagramma.
Bioķīmisko analīžu rezultāti ir bioķīmijas analīžu grafiskā modelēšana, jonogramma, hormonu sintēze, Dajveporta diagramma. Ķermeņa masas sastavs: * Tauku masa * Masa bez taukiem * Ūdens koptilpums * Starpšūnu šķidrums * Šūnu šķidrums..
Organisma diagnostika ar sertificētu DDFAO 3D aprīkojumu — tas nozīmē, ka tava veselība ir tavas rokas!

Dažu minušu laikā tiek iegūti dati par visu orgānu sistēmu funkcionēšanu un, kas ir ļoti būtiski, riska faktoriem, kuri var veicināt patoloģiskas izmaiņas drīzumā un to iespējamību..

Zinot šīs vājās vietas varat laicīgi veikt profilaktiskos pasākumus un izvairīties no saslimšanas!

Vēl sistēma rekomendē tikai Jums ieteicamo diētas modeli, kā arī vajadzības gadījumā nepieciešamās padziļinātās izmeklēšanas papildus metodes.

Mēs varam arī izvērtēt iespējas veikt vajadzīgās korekcijas ar homeopātijas, fitoterapijas, adatterapijas un manuālas terapijas palīdzību.

Daudzu ārstu un dietologu pieredze liecina par to, ka neeksistē diētas, kas ir piemērotas pilnīgi visiem un visos gadījumos. Bet mēs gribas vērst Jūsu uzmanību uz to, ka Jums šajā momentā nepieciešamais uzturs ir lielisks veids, kā veicināt savu veselību un iegūt vēlamo svaru. To izprast palīdzēs vienkārši ieteikumi, kas iekļausies Jūsu dzīves tempā un dzīves stilā. Tādā veidā Jūs ieguldiet savā veselībā. Vajadzīgs sev — vajadzīgs visiem.
Visa organisma ekspresdiagnostika 15 minūšu laikā!
Dažādu organizma sistēmu slimības procesu analīze un diagnostika
Vispārīgās organisma īpašības, elpošanas sistēma, kuņģa-zarnu trakta sistēma, imūnsistēma, onkoloģiskas saslimšanas, mugurkaula saslimšanas, sirds-asinsvadu sistēmas saslimšanas, endokrīnās sistēmas saslimšanas, tiek noteikts neiroloģiskais risks, skābekļa stress, alerģisku saslimšanu risks, organisma īpašību kopums, infekcijas slimību risks, dermatoloģiskas saslimšanas. Izdukas tiek veiktas Angļu vai Krievu valodas.
Ir pieejams
Pieejama atlaide pērkot vairumā Pieejama atlaide pērkot vairumā
60.33 €(bez PVN)
Pievienot
Veselības datordiagnostika
Slimības procesu analīze un diagnostika: elpošanas sistēma, kuņģa-zarnu trakts, imūnsistēma, onkoloģiskās saslimšanas, mugurkaula slimības, sirds-asinsvadu sistēmas saslimšanas, endokrīnās sistemas saslimšanas, vispārīgās organisma īpašības, infekciju risks un dermatoloģijas saslimšanas.
CONTACT

E-MAIL
TELEPHONE
+37129256399 (please call  morning hours)
MENU
Atgriezties pie satura